Pończochy – praktyczna ozdoba

Pończochy – praktyczna ozdoba

O pończochach słów kilka

Pierwsze pończochy produkowane były w czasach, gdy nie znano jeszcze włókien lycra, gumy, ani silikonu, czyli materiałów, z których obecnie wykonywane są wytrzymałe pończochy samonośne. Początkowo, aby nie zsuwały się one z nóg, pończochy przytrzymywane były wstążkami, tasiemkami i sznurkami, dużo później wymyślono podwiązki i pasy do pończoch, a ostatecznie, pończochy samonośne. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/klasyczne/

Mimo wszystkich nowoczesnych rozwiązań, te stare wciąż pozostają w użytku jako niezwykle erotyczne dodatki, a mowa o podwiązkach i pasach. Same podwiązki, jako komplet, wykorzystywane są rzadziej, częściej w użytku jest jedna sztuka jako akcent, dodatkowy ozdobnik oraz obowiązkowy element ubioru każdej panny młodej i maturzystki.

Czarne pończochy przypinane do paska, wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Zależnie od zakupionego kompletu, można je nosić doczepiane do gorsetu, body lub tradycyjnego pasa do pończoch. W każdym zestawieniu dają wyjątkowo seksowny efekt.

Białe pończochy samonośne są najczęściej wybierane jako element stroju panny młodej. Często idą w parze z podwiązkami lub tylko jedną podwiązką. Jeśli suknia ślubna jest w kolorach innych niż tradycyjna biel, wówczas dopasować można pończochy lub rajstopy w dowolnym kolorze. Natomiast do ślubu na plaży lepiej zupełnie zrezygnować z tego dodatku.

Bez względu na to jakiego rodzaju pończoch Państwo poszukują, zapraszamy do skorzystania z ciekawej i bogatej oferty sklepu internetowego GABRIELLA.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *