Pończochy – dodatek dla świadomych kobiet

Pończochy – dodatek dla świadomych kobiet

Komfort i pewność

O ile rajstopy, bez względu na wzór, czy kolor, noszone są zarówno przez małe dziewczynki, nastolatki, kobiety oraz dojrzałe panie, o tyle samonośne pończochy oraz doczepiane do paska, noszone są głównie przez młode kobiety świadome swej seksualności.

Pończochy samonośne cieliste będą idealnym dodatkiem do ubioru firmowego w okresach ciepłej wiosny i lata. Zwłaszcza model Calze 8 DEN dostępny w sklepie internetowym GABRIELLA. Występuje w czterech cielistych odcieniach oraz kilku innych ciekawych kolorach. Górna część pończoch wykończona jest ozdobną koronką, a podwójne paski silikonu utrzymują całość na nodze dając wyjątkowe poczucie pewności.

Dzięki pończochom nasze ciało nie będzie się przegrzewać nawet podczas gorących dni, bowiem są one doskonałą alternatywą rajstop. Każda kobieta wie, jak istotne jest utrzymywanie właściwej higieny miejsc intymnych oraz dbanie o właściwą i oddychającą bieliznę. I o ile zimą grube rajstopy pomagają utrzymać nas w cieple i chronią przed zapaleniem pęcherza, o tyle latem chodzenie w ciasnej bieliźnie ze sztucznych włókien może nie być najlepszym pomysłem.

Pończochy samonośne czarne będą nie tylko dodatkiem praktycznym, ale i erotycznym. Nie od dziś czarna bielizna koronkowa lub tylko z dodatkiem koronki jest wybierana przez panie i zachwalana przez mężczyzn. Czerń pięknie kontrastuje z jasną karnacją, a koronkowe prześwity sprawiają, iż czarne to najbardziej seksowne pończochy. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/klasyczne/

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *