Nie bójmy się wzorów i kolorów

 Nie bójmy się wzorów i kolorów

Na każdą okazję

Czarne pończochy samonośne wybierają raczej kobiety świadome swojego ciała, swojej seksualności i pragnące się podobać nie tylko otoczeniu, ale i sobie samym. Ubrane do bardzo krótkiej sukni lub spódnicy stają się one wyraźnie widoczne podczas siedzenia i wykonywania różnych ruchów. To właśnie ta część na samej górze pończoch, z koronką od zewnętrznej strony i paskami przytrzymującymi od wewnątrz, a która często wystaje spod krótkiego ubrania, daje ten niezwykły erotyczny oddźwięk. Właśnie dlatego pończochy samonośne lub do paska noszone przez kobiety, są tak doceniane przez mężczyzn.

Nie strońmy jednak od kolorów. Oferty sklepów i producentów to nie tylko czarne, cieliste i białe pończochy. W sklepie GABRIELLA dostępne są też pończochy wzorzyste i wielokolorowe, odpowiednie niemal na każdą okazję. Jak choćby model Calze Florence, w których górny pasek nośny ozdobiony jest kwiatami z przewagą koloru niebieskiego. Natomiast Pończochy Samonośne Victoria, to połączenie klasycznej czerni, koronki i odrobiny czerwieni, idealny dodatek dla kobiet, które wiedzą czego oczekują od życia.

Szczególnej uwadze polecamy przezroczyste pończochy Vera o grubości 20 den, które nie tylko posiadają zmysłową koronkę w części udowej, ale również przepiękny wzór kwiatowy na całej długości tylnej części.

Kolekcja In Love, to głównie propozycja pończoch, które mogą stanowić nieodzowny element ślubnej stylizacji. Kilka zmysłowych modeli gładkich i wzorzystych w podstawowych odcieniach doda uroku każdej pannie młodej.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *