Modelujemy figurę rajstopami

 Modelujemy figurę rajstopami

Rajstopy są wyjątkowym dodatkiem odzieżowym, który z jednej strony pozwala podkreślić atrybuty kobiecości, jak nogi i biodra, a jednocześnie pozwala ukryć niedoskonałości na tych atrybutach się znajdujące. Każda kobieta, która lubi nosić sukienki lub spódnice, a boryka się z różnego rodzaju problemami, przez które wstydzi się prezentować ciało, zawsze może skorzystać z bogatej oferty rajstop korygujących w sklepie internetowym GABRIELLA.

Modele rajstop upiększających skórę i sylwetkę

Czarne rajstopy 40 den należą raczej do tych cieńszych, jednak pozwalają one na ukrycie tych drobniejszych, jak i większych „pajączków”, niedużych siniaków i przebarwień, a dodatkowo posiadają wyjątkowo ozdobną część majteczkową.

Grube cieliste rajstopy pomogą ukryć znacznie poważniejsze mankamenty znajdujące się na nogach, jak duże blizny, żylaki, intensywne sińce i przebarwienia. Wspaniałe Rajstopy Microfibre 100 den, poza barwą cielistą, dostępne są jeszcze w dziewięciu intensywnych i wyrazistych kolorach, co w połączeniu z grubością i włóknami mikrofibry daje doskonały efekt kryjący.

Sklep GABRIELLA, to również rajstopy modelujące i rajstopy wyszczuplające, pozwalające cieszyć się niezwykłą wygodą, gładkością i smukłością. Do wyboru mamy kilka modeli o różnych grubościach 8 – 50 den. Jednym z ciekawszych, to Rajstopy High Shaper 20 den, które posiadają bardzo wysoki stan sięgający do biustu. Taka rozbudowana konstrukcja części majteczkowej pozwala na jednoczesne wysmuklenie talii i bioder, bez formowania się niekorzystnych wałeczków. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/special/

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *