Moda nie tylko dla młodzieży

Moda nie tylko dla młodzieży

Sportowy look

Podkolanówki oraz zakolanówki, to element garderoby najczęściej używany przez nastolatki i młode kobiety, zwłaszcza czarne zakolanówki, które dodają seksapilu.

Kolorowe zakolanówki mogą stanowić doskonały element stroju sportowego, zwłaszcza do jazdy na rolkach lub wrotkach. W połączeniu z krótkimi spodenkami nie przegrzejemy organizmu podczas wysiłku fizycznego, a nasze stopy będą chronione przed otarciami spowodowanymi obuwiem, kolana zaś, przed ewentualnym upadkiem.

Możemy w nich ćwiczyć także na siłowni zamkniętej i otwartej, wykonywać akrobacje na sali gimnastycznej, tańczyć i podnosić ciężary.

Zakolanówki mogą być również wspaniałym uzupełnieniem wygodnej, domowej stylizacji, gdy za ciepło jest na długie spodnie, a zbyt chłodno na gołe nogi. Mogą one również stanowić „wystrzałowy” dodatek do kreacji dyskotekowej, gdzie nie obowiązują niemal żadne zasady dotyczące ubioru, a im bardziej ekstrawagancko i seksownie, tym lepiej.

Zakolanówki czarne, to również ciekawy, dodatkowy „ogrzewacz” nóg podczas zimy. Można je zakładać na rajstopy lub cienkie leginsy, by uzyskać nie tylko ciepło, ale też interesujące zestawienie odzieżowe. 

Podobny efekt uzyskamy nosząc rajstopy zakolanówki Roxy dostępne w internetowym sklepie GABRIELLA. Te piękne rajstopy z dużą zawartością bawełny, są tak skonstruowane, aby do złudzenia przypominać komplet z nałożonymi zakolanówkami. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć zakładania na siebie kilku warstw uzyskując ten sam efekt.

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *