Elegancja przede wszystkim

Elegancja przede wszystkim

Lato, zwłaszcza upalne, to okres, w którym staramy się zakładać na siebie jak najmniej odzieży, w nadziei, iż przyniesie to chłodną ulgę naszemu ciału. Są jednak takie stanowiska pracy, które wymagają od pracowników odpowiedniego, eleganckiego ubioru, którym reprezentują nie tylko siebie, ale i powagę stanowiska, które piastują. W takich przypadkach, kobiety, zgodnie z obowiązującym dress code nawet w najgorętsze dni, muszą pamiętać by ramiona i nogi zawsze były zasłonięte.

Cienkie modele rajstop na lato

Na szczęście w sklepie internetowym GABRIELLA, dostępne są cienkie rajstopy i pończochy damskie samonośne. Szczególnej uwadze polecamy czarne rajstopy Elegant Matt 8 DEN, jeden z najcieńszych dostępnych na rynku modeli. Dają wyjątkowy efekt naturalności na nogach, idealnie przylegają do ciała, a pomimo swej delikatności są niezwykle wytrzymałe oraz dają efekt krycia niedoskonałości skóry.

Czarne rajstopy 20 den, jak np. model Supreme 20 den, zaliczyć możemy do bardzo cienkich rajstop odpowiednich na ciepłą porę roku. Dostępne są, poza kolorem czarnym, w granacie oraz w pięciu różnych odcieniach beżu, dzięki czemu można idealnie dobrać je niemal do każdego rodzaju skóry, tak, by dawały jak największy efekt naturalności.

Wśród cienkich modeli w sklepie GABRIELLA, znajdą też Państwo kolorowe rajstopy oraz zdobione w przeróżne wzory i motywy. Są modele w całości pokryte paskami lub kropkami, a są też takie, gdzie ozdobny motyw znajduje się w jednym miejscu, bądź jest to tylko cienki szew wzdłuż nogi. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/rajstopy/

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *