Biel nie tylko do ślubu

Biel nie tylko do ślubu

Bogactwo możliwości

Zgodnie z tradycją panna młoda ubrana powinna być cała na biało, dotyczy to również dodatków w postaci bielizny, rajstop lub pończoch i obuwia. Wybór pomiędzy ślubnymi rajstopami i pończochami, zależeć może od pory roku, w której zawierany jest związek małżeński, od kreacji ślubnej oraz od preferencji samej przyszłej panny młodej.

Współcześnie jednak, nie każda młoda para, decyduje się na tradycyjny ślub i wesele. Coraz więcej osób organizuje przyjęcia weselne inspirowane różnymi epokami, bądź też wspólnymi zainteresowaniami młodej pary. Wziąwszy pod uwagę tego typu aspekty, dochodzimy do wniosku, iż nie zawsze białe dodatki będą obowiązkowe do stroju panny młodej.

Internetowy sklep GABRIELLA poleca wyjątkowe białe rajstopy ślubne Clementine. Ten transparentny model z dodatkiem włókien lycra ozdobiony jest po bokach na całej długości nóg, pięknym kwiatowym wzorem. Będą wspaniałym uzupełnieniem nie tylko ślubnej kreacji, ale też każdej wyjściowej stylizacji.

Jak już wspomniane było wcześniej, rajstopy ślubne niekoniecznie muszą być w odcieniach bieli, czy też écru. Obecnie, na ślubnym kobiercu dozwolone są chyba wszystkie barwy, a więc z oferty sklepu GABRIELLA wybierać możemy spośród wszystkich modeli. Najważniejszym aspektem będzie rozmiar, grubość i wygoda noszenia danych rajstop. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by zmieniać je w ciągu dnia. Do kościoła wybrać grubsze rajstopy 30 den, a na przyjęcie weselne wybrać model znacznie cieńszy lub zamienić je na pończochy. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/rajstopy-slubne/

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *